один із найбільш широко поширених способів друку в поліграфії. Принцип офсетного друку полягає у тому, що фарба передається на папір з допомогою проміжного офсетного циліндра, на який вона поступає з друкарських форм. Листівки, буклети, брошури, каталоги, календарі – це зона офсетного друку.

Це технологія, яка не потребує таких проміжних дій, як вивід плівок, виготовлення друкарських форм, тому цифровий спосіб друку є найшвидшим. Друк здійснюється фарбами CMYK і неможливий фарбами Pantone у даному випадку. Оперативний друк рекламних і комерційних видань, а також друк персоналізованої продукції – зона цифрового друку.

або трафаретний друк, одна з найдавніших технологій, де як основу печатної форми використовували шовк. Головний принцип полягає у продавлюванні фарби через друкуючі елементи форми (сито) на печатний матеріал: папір, картон, тканину, поліетилен, пластик, метал, скло та ін.

це швидкий і економічний спосіб друку, який використовується у сфері послуг для маркування. Зображення переноситься на виріб з допомогою тампона-кліше з пружно-еластичного матеріалу, який приймає форму виробу, що надає можливість друкувати на поверхнях будь-якої форми: ручки, запальнички, брелки, годин- ники, калькулятори, кружки, олівці, лінійки і т.п.

це різновид високого друку, у якому використовуються еласти- чні (гумові, фото полімерні) друкарські форми. Валик взаємодіє з ракелем і покривається малов’язкою швидкосохнучою фарбою (з летучими розчинниками) і переносить її на будь-який матеріал ( у т.ч. на невбираючі матеріали).

це друк зображень великих форматів на: банерній армованій тка- нині (PVC), вініловій плівці, будівельній сітці, папері і полотні. Широкоформатний друк використовується для оформлення виставок, вітрин, транспорту, місць торгівлі, інтер’єрів.

процес нанесення на всю поверхню листа або на окремі частини зображення лаку, для надання блиску, захисту, виділення окремих деталей зображення.

це покриття поліграфічної продукції плівкою. Ламінація дозволяє надовго зберегти привабливий зовнішній вигляд поліграфічної продукції і надійно захистить її від забруднення і механічних ушкоджень.

процес нанесення фольги на папір і картон шляхом спікання тонера лазерного принтера або копіювального апарата з металізованою фольгою під дією високої температури, що дозволяє прикрасити друкований матеріал кольором (золото, срібло, бронза, кольорові металіки).

це оздоблювальна операція, дозволяє отримати ефект «підйому» (об’єму) друкованої продукції.

  про компанію   дизайн-студія   продукція   матеріали   технології   обладнання   контакти